medycyna estetyczna cliniq

Mezoterapia kolagenowa Linerase

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
2-4 co 2-4 tyg.
Czas
rekonwalescencji
niezdolność do pracy (1 dzień)
Cena
Zobacz cennik
od 1200 zł

Linerase – innowacyjna rekonstrukcja i odbudowa tkanek

Wraz z wprowadzeniem na rynek atelokolagenu LINERASE dermatologia estetyczna otworzyła nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek! Terapia regeneruje i odbudowuje skórę, przywraca jej minioną sprężystość i naturalny blask.

Co to jest kolagen?

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek.

W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz elastyny, dodatkowo zmniejsza się ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie twarzy stają się słabsze. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

 

Linerase – co to jest i na czym polega zabieg?

Linerase odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej. Wspomaga też produkcję nowych fibroblastów. Celem terapii jest przywrócenie skórze sprężystość i elastyczność.

Redukcja blizn, usuwanie rozstępów i innych ubytków skóry to kolejne zadania preparatu Linerase.

Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat do wstrzyknięcia śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Preparat może być podawany wyłącznie przez lekarza.

 

Linerase – jakie są efekty zabiegu?

Atelokolagen Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra może stać się młodsza nawet o 5 lat!

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy.

Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web