medycyna estetyczna cliniq

BTL Embody – zabieg wyszczuplający

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30-60 min
Znieczulenie brak
Rekomendowana
ilość zabiegów
4-6 (2 x w tygodniu)
Czas
rekonwalescencji
tak
Cena
Zobacz cennik
od 2000zł

Klientów zainteresowanych zabiegami wyszczuplającymi zapraszamy do skorzystania z innowacyjnego urządzenia pozwalającego na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie ciała. BTL Embody Koszalin to trening mięśni bez wysiłku fizycznego. Podczas trwającej pół godziny sesji wykorzystywana jest skoncentrowana fala elektromagnetyczna wywołująca skurcze angażujące wszystkie włókna mięśniowe. W efekcie następuje zużycie zgromadzonych w organizmie zapasów glikogenu i rozpoczęty zostaje proces usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jak wyszczuplić sylwetkę

BTL Embody – jak wygląda zabieg wyszczuplający?

Embody to nieinwazyjna metoda na wyrzeźbienie ciała i spalenie tłuszczu. Sesja trwa 30 minut i jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. To okazja do relaksu i wypoczynku – przez cały czas jej trwania leżysz wygodnie, a urządzenie generuje skurcze mięśni, jak podczas intensywnego treningu. Osoba przeprowadzająca zabieg przykłada do Twojego ciała specjalne aplikatory i mocuje je pasami w miejscach, z których chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić mięśnie. Najczęściej jest to brzuch – BTL Embody Koszalin redukuje nieestetyczną oponkę czy zbyt duży brzuch będący pamiątką po ciąży, a także uda i pośladki.

Wyszczuplenie sylwetki koszalin Wyszczuplenie pośladków KoszalinJak wyszczuplić uda

Jak działa urządzenie?

Unikalność działania tego urządzenia polega na stymulowaniu mięśni do intensywnej pracy – w trakcie zabiegu wykonują one ponad 20 tysięcy skurczów, co jest osiągnięciem niedostępnym dla osób ćwiczących w standardowy sposób. W wyniku takiego pobudzenia do aktywności zostaje przebudowana struktura tkanki mięśniowej – wytwarzane są nowe włókna, zwiększa się gęstość i objętość mięśni. Stają się one lepiej zarysowane i napięte, co sprzyja uzyskaniu sportowego, zdrowego wyglądu sylwetki. Jednak ich jędrność i ładny wygląd to nie jedyny pozytywny rezultat omawianego zabiegu. Poprawia się też siła mięśni i ich odporność na obciążenia.

 

 

Dla kogo zabieg BTL Embody jest trafnym rozwiązaniem?

Jeśli Twój cel to spalenie tłuszczu i wyrzeźbienie ciała, to zabieg modelujący sylwetkę i wzmacniający mięśnie – Embody – jest odpowiednią propozycją dla Ciebie. Korzystając z niego, masz szansę:

 • wymodelować ciało zgodnie z oczekiwaniami,
 • ujędrnić brzuch, uda i pośladki – Embody działa jak lifting bez skalpela,
 • wzmocnić mięśnie i ujędrnić je, jeśli są zwiotczałe i osłabione,
 • poprawić wygląd mięśni, aby były estetycznie i zdrowo zarysowane pod skórą,
 • skorygować kontur i kształt pośladków czy brzucha,
 • pozbyć się rozstępów i złogów tłuszczowych.

Kiedy nie korzystać z zabiegu wyszczuplającego?

Istnieje kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu z uwagi na Twoje bezpieczeństwo. Wśród nich należy wymienić:

 • okres ciąży i laktacji,
 • miesiączkę,
 • choroby nowotworowe,
 • obecność wszczepionych urządzeń elektrycznych, takich jak rozrusznik serca,
 • posiadanie miedzianej wkładki domacicznej oraz metalowych implantów w okolicach poddawanych zabiegowi,
 • niewydolność płuc i choroby serca,
 • zaburzenia psychiczne.

Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego z naszymi pacjentami przeprowadzamy wnikliwy wywiad dotyczący stanu zdrowia. Dzięki temu masz pewność, że niezbędne procedury bezpieczeństwa zostały zachowane i – po zakwalifikowaniu do odbycia zabiegu – możesz bez obaw cieszyć się jego skutecznością.

Modelowanie ud Koszalin

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web