medycyna estetyczna cliniq

Aquapure – inteligentny system pielęgnacji skóry

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30-60 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
6-8 zabiegów
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 200 zł

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu? Tak, to możliwe. Zabieg AQUAPURE łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania.

Jest to nieinwazyjny zabieg – hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum,zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek.

Aquapure inteligentny system pielęgnacji skóry koszalin

Na czym polega zabieg AQUAPURE?

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym,nawilżającym i odmładzającym.

Czy zabieg jest bolesny?

Jest to zabieg bezbolesny, nieinwazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego,ponieważ zabiegowi nie towarzyszy okres rekonwalescencji.

Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu Aquapure?

Różnice w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się oczyszczona,wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Aby poprawić wygląd cery trądzikowej lub drobnych zmarszczek i przebarwień, zaleca się przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów(w odstępach 7-14 dni).

Jak wygląda zabieg Aquapure?

Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających.

Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi,co relaksuje i poprawia ukrwienie,widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

AQUASOLUTION KROK PO KROKU

KROK 1 PEEL+

aquapeel

Usuwa martwe komórki naskórka i inne niedoskonałości. Pozwala utrzymać czystość i gładkość naskórka.

KROK 2 SEBO+

Usuwa nadmiar łoju oraz martwe komórki naskórka. Pozbywa się nadmiaru sebum i innych niedoskonałości, jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

KROK 3 REJUVE+

Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę.

KROK 4 ELEKTROPORACJA

elektropolacja

Dla lepszego wchłaniania składników odżywczych. Dostarcza efektywną i bezpośrednią drogę do wewnętrznych warstw skóry dzięki „transdermalmotion”.

KROK 5 MIKROPRĄD

mikroprądy

Dla lepszego napięcia skóry oraz wyszczuplenia twarzy. Działając prądem o niskim natężeniu, pobudzamy produkcję elastyny i kolagenu.

KROK 6 SCHŁADZANIE/OGRZEWANIE

chłodzenie, grzanie

Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Zmniejsza nadwrażliwość skóry dzięki poprawie ukrwienia.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2023

realizacja strony www: Rock The Web