Aquapure – inteligentny system pielęgnacji skóry

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30-60 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
6-8 zabiegów
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 200 zł

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu? Tak, to możliwe. Zabieg AQUAPURE łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania.

Jest to nieinwazyjny zabieg – hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum,zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek.

Aquapure inteligentny system pielęgnacji skóry koszalin

Na czym polega zabieg AQUAPURE?

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym,nawilżającym i odmładzającym.

Czy zabieg jest bolesny?

Jest to zabieg bezbolesny, nieinwazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego,ponieważ zabiegowi nie towarzyszy okres rekonwalescencji.

Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Różnice w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się oczyszczona,wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Aby poprawić wygląd cery trądzikowej lub drobnych zmarszczek i przebarwień, zaleca się przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów(w odstępach 7-14 dni).

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających.

Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi,co relaksuje i poprawia ukrwienie,widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

AQUASOLUTION KROK PO KROKU

KROK 1 PEEL+

aquapeel

Usuwa martwe komórki naskórka i inne niedoskonałości. Pozwala utrzymać czystość i gładkość naskórka.

KROK 2 SEBO+

Usuwa nadmiar łoju oraz martwe komórki naskórka. Pozbywa się nadmiaru sebum i innych niedoskonałości, jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

KROK 3 REJUVE+

Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę.

KROK 4 ELEKTROPORACJA

elektropolacja

Dla lepszego wchłaniania składników odżywczych. Dostarcza efektywną i bezpośrednią drogę do wewnętrznych warstw skóry dzięki „transdermalmotion”.

KROK 5 MIKROPRĄD

mikroprądy

Dla lepszego napięcia skóry oraz wyszczuplenia twarzy. Działając prądem o niskim natężeniu, pobudzamy produkcję elastyny i kolagenu.

KROK 6 SCHŁADZANIE/OGRZEWANIE

chłodzenie, grzanie

Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Zmniejsza nadwrażliwość skóry dzięki poprawie ukrwienia.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2018