medycyna estetyczna cliniq

HIFU Ultraskin II – lifting ciała i twarzy

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30-90min
Znieczulenie brak
Rekomendowana
ilość zabiegów
1
Czas
rekonwalescencji
tak
Cena
Zobacz cennik
od 1000zł

Ultraskin w Koszalinie to sposób na skuteczny lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela, a więc bezinwazyjnie – podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka ani uszkodzenia przylegających tkanek. Urządzenie bazuje na technologii HIFU – skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, kierowanych na wybrany obszar wymagający korekcji. Efektem jest poprawa wyglądu, pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz ujędrnienie skóry, która zyskuje elastyczność i staje się sprężysta.

Ultraskin II Koszalin

Jak działa Ultraskin II?

Poprzez punktowe wykorzystanie skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (technologia HIFU) na skórze dochodzi do przegrzania (nawet do 70°C), co działa pobudzająco na naturalne procesy naprawcze. Aby osiągnąć pożądane rezultaty, należy odczekać około 2 miesiące – pierwsze efekty są zauważalne niemal od razu, ponieważ włókna kolagenowe ulegają skręceniu. Lifting twarzy i ciała tą metodą nie wymaga żadnej rekonwalescencji, gdyż jest bezinwazyjny i nie wywołuje uszkodzeń naskórka. Zabieg trwa maksymalnie godzinę i nie powinien wywołać dyskomfortu – nie stosuje się środków znieczulających, a jedyne uczucie zgłaszane przez pacjentów to ciepło w okolicach wystawionych na ekspozycję ultradźwięków. Po zabiegu może pojawić się niewielkie zasinienie lub obrzęk, jednak objawy te znikają samoistnie. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie zabiegu dobiera parametry generowania fal ultradźwiękowych oraz głębokość, na jaką są wysyłane pod skórę, zgodnie z indywidualnymi potrzebami konkretnego pacjenta. Umów się na zabieg urządzeniem Ultraskin II Koszalin.


Lifting twarzy i ciała Ultraskin II – spodziewane efekty

Działanie fal ultradźwiękowych na głębokie warstwy naskórka sprzyja osiągnięciu następujących rezultatów:

  • redukcja zmarszczek na twarzy – wokół ust, oczu i na czole, a także na szyi,
  • konturowanie ciała – zniwelowanie miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki,
  • podniesienie policzków i brwi,
  • usunięcie podwójnego podbródka i uwydatnienie linii żuchwy,
  • redukcja wiotkiej skóry,
  • wygładzenie i odmłodzenie dekoltu.

Urządzenie Ultraskin II pozwala na nieinwazyjne i skuteczne poprawienie wyglądu skóry twarzy i całego ciała. Może być stosowane na każdy obszar wymagający korekcji: nie tylko na twarz, lecz także sfery uznawane za trudne do ujędrniania, jak ramiona, plecy, kolana czy brzuch.

Dla kogo lifting tą metodą?

Jest to metoda bezinwazyjnego liftingu polecana wszystkim pacjentom chcącym poprawić wygląd swojej skóry. Zaleca się ją szczególnie osobom zmagającym się z obniżeniem jędrności i elastyczności skóry, jej zwiotczeniem oraz powstawaniem pierwszych oznak starzenia. Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny sprzyja odmłodzeniu – pierwsze efekty zauważysz już bezpośrednio po zabiegu, a z czasem nabiorą one mocy.

Z zabiegu powinny zrezygnować osoby, u których stwierdzono przeciwwskazania takie jak:

  • ciąża i okres laktacji,
  • choroba nowotworowa,
  • stany zapalne lub opryszczka w miejscu, które ma być poddane działaniu ultradźwięków.

Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość natychmiastowego powrotu do wykonywania codziennych obowiązków – nie musisz odbywać rekonwalescencji.

 

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web