Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
45 min
Znieczulenie tak
Rekomendowana
ilość zabiegów
1
Czas
rekonwalescencji
1-3 dni
Cena
Zobacz cennik
od 900 zł

Powiększanie ust poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego przez lekarza jest całkowicie bezpieczną procedurą. Efekt może być bardzo subtelny lub wyrazisty – w zależności od preferencji. Modelowanie ust to również likwidacja opadających kącików, wypełnianie drobnych zmarszczek wokół ust (zmarszczek palacza) czy podkreślenie konturu ust. Przy pomocy preparatów z kwasem hialuronowym można też uzyskać efekt odmłodzenia i wygładzenia warg. Zabieg ten jest również polecany osobom, borykającym się z problemem pękających ust lub ich niewystarczającym nawilżeniem.

Powiększanie i modelowanie ust – jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem można skorzystać ze znieczulenia w kremie. Większość preparatów do modelowania ust zawiera w swoim składzie dodatkowy środek znieczulający. Lekarz wprowadza preparat przez kilka nakłuć. Przez krótki czas po zabiegu może utrzymywać się niewielka opuchlizna, dlatego ostateczny efekt zabiegu warto ocenić dopiero po kilku dniach.

Do modelowania ust używa się preparatów zawierających kwas hialuronowy, a więc związek chemiczny naturalnie występujący w organizmie. Efekt utrzymuje się około roku.

Zabieg wraz z konsultacją i czasem oczekiwania na działanie znieczulenia to około 1 godzina . Po wykonanym modelowaniu ust można wrócić do codziennego funkcjonowania.

Jakie będą efekty?

  • powiększenie warg,
  • likwidacja asymetrii lub dysproporcji między wargą dolną a górną
  • odmłodzenie ust – poprawa jędrności i nawilżenia
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust
  • podkreślenie konturu ust
Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2023

realizacja strony www: Rock The Web