Dermapen – zabieg mikronakłuwania frakcyjnego

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
50 min
Znieczulenie ze znieczuleniem
Rekomendowana
ilość zabiegów
2-4 co 4 tyg.
Czas
rekonwalescencji
niezdolność do pracy (1-2 dni)
Cena
Zobacz cennik
od 400 zł

Zabieg dermapen Koszalin

Poszukując sposobu na poprawę wyglądu skóry twarzy oraz stymulowanie jej odbudowy, warto zainteresować się mezoterapią mikroigłową przy użyciu urządzenia Dermapen 4 w Koszalinie. To nowoczesny zabieg mający na celu odmłodzenie, odżywienie i rewitalizację cery poprzez intensywne pobudzenie fibroblastów. Jego skuteczność wynika z naturalnej skłonności skóry do regeneracji i produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie skóra zyskuje elastyczność i staje się gęsta, odżywiona i pozbawiona blizn czy przebarwień.

 

Jak działa Dermapen? Mezoterapia mikroigłowa krok po krokuDermapen Koszalin Cliniq

Dermapen 4 to zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu znanego jako mezoterapia mikroigłowa. Zabieg ten trwa około 40 minut i polega na nakłuwaniu skóry molibdenowymi igłami oraz dostarczaniu do jej głębszych warstw substancji aktywnych indywidualnie dobranych do potrzeb. To precyzyjna czynność w pełni kontrolowana przez osobę obsługującą sprzęt – może ona regulować zarówno głębokość wkłuć, jak i prędkość ich wykonywania. Pulsujące igły nakłuwają skórę w zakresie od 0,2 mm do 2,5 mm, a głębokość ta może być modyfikowana w trakcie trwania zabiegu. Przed przystąpieniem do zabiegu skóra jest znieczulana oczyszczana i dezynfekowana. W efekcie nakłuwania powstają liczne mikrourazy, co pobudza uruchomienie naturalnych skłonności regeneracyjnych. Aktywowanie procesów naprawczych skóry sprzyja odbudowie jej struktury.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen – dla kogo?

Rezultatem zabiegu z użyciem urządzenia Dermapen 4 jest rewitalizacja skóry twarzy, która staje się odżywiona i wygładzona, przez co wygląda młodziej. Do efektów, jakie można osiągnąć, decydując się na mezoterapię mikroigłową w Koszalinie, należy zaliczyć:

  • odżywienie skóry – skóra pokrywana jest wybranym preparatem, który w połączeniu z pulsacyjnym działaniem igieł zostaje dostarczony do jej newralgicznych warstw z zachowaniem perfekcyjnej dokładności,
  • odmłodzenie skóry – dzięki licznym nakłuciom możliwa staje się redukcja zmarszczek i innych oznak starzenia. Jest to efekt pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych oraz stymulowania fibroblastów, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny – białek decydujących o jędrności, sprężystości i elastyczności skóry,
  • wygładzanie skóry i poprawa kolorytu – mezoterapia mikroigłowa sprzyja likwidacji blizn potrądzikowych i rozstępów, redukuje widoczność rozszerzonych ujść gruczołów łojowych (tzw. porów), a także pomaga zniwelować niechciane przebarwienia.

Po zabiegu Dermapen Koszalin poprawia się unaczynienie skóry, a obecność nowego kolagenu wpływa na wzmocnienie jej struktury. Rezultaty zauważysz po około 3 zabiegach wykonywanych w interwałach sześciotygodniowych.

Czy mezoterapia mikroigłowa boli?

Choć nakłuwanie skóry pulsującymi z dużą prędkością igłami może wywołać skojarzenie z bólem i dyskomfortem, nie musisz się obawiać. Odczucia po zabiegu opisywane są przez pacjentki jako pieczenie i uczucie gorąca. W niektórych przypadkach może pojawić się delikatny ból, obrzęk i zaczerwienienie, jednak objawy te znikają samoistnie po kilku dniach. Pomimo wykonywania głębokich nakłuć na skórze nie powstają siniaki ani krwiaki. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe – również w solarium, a także nie narażać skóry na działanie skrajnych temperatur (gorąco lub mróz).

Zabieg Dermapenem

Dermapen w Koszalinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web