Exilis Elite – ujędrnianie skóry falami radiowymi

Exilis Elite – ujędrnianie skóry falami radiowymi

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
30-90 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
4-6 co 7-10 dni
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 400 zł

Modelowanie sylwetki przy pomocy systemu Exilis łączy działanie fal ultradzwiękowych i radiowych RF. Wykorzystując kontrolowane nagrzewania tkanki tłuszczowej, powoduje jej redukcję oraz ujędrnia skórę. Exilis daje doskonałe rezultaty również przy terapiii cellulitu i rozstępów.

Exilis – działanie

Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje rozbicie komórek tłuszczowych. Zmagazynowany w nich tłuszcz zostaje rozpuszczony, a następnie uwolniony z komórek i zużytkowany przez organizm jako zaplecze energetyczne. Dodatkowo, wysoka temperatura pobudza długofalowy proces produkcji kolagenu w skórze.

 

Exilis – na czym polega zabieg?

Exilis pomaga pacjentom pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w trzech prostych etapach:

  1. Rozpoznanie
    Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wewnątrz tkanki. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, 
a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.
  2. Deaktywacja
    Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Zmniejsza się liczba i objętość adipocytów (komórek tłuszczowych). W rezultacie tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana.
  3. Izolacja
    Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nieosłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

 

Exilis – jak długo trwa terapia?

W zależności od partii ciała, na której ma być wykonany zabieg, oraz od grubości warstwy tłuszczu, seria zabiegowa składa się z 4 lub 6 zabiegów wykonywanych co 7 – 10 dni.

W trakcie kuracji zaleca się stosowanie lekkostrawnej diety, wypijanie przynajmniej od 2 do 5 litrów wody dziennie oraz ograniczenie spożycia alkoholu. Wskazana jest też aktywność fizyczna, która przyspieszy procesy metaboliczne w organizmie.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web