medycyna estetyczna cliniq

Laser frakcyjny Fotona na potroądzikowe bliznzy

Rekomendowana
pora roku
jesień / zima / wiosna
Czas
trwania zabiegu
30-60 min
Znieczulenie ze znieczuleniem
Rekomendowana
ilość zabiegów
seria 3-6
Czas
rekonwalescencji
niezdolność do pracy (3-7 dni)
Cena
Zobacz cennik
od 800 zł

Usuwanie blizn potrądzikowych – laser Er:YAG

Peeling laserowy to zabieg, który powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa wszelkie blizny, zmarszczki, uszkodzenia posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

 

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystywane są dwa rodzaje peelingów: zimny średni na całą powierzchnię twarzy, oraz ciepły średni w miejscach z największą ilością blizn.

Zabieg wygładzenia blizn potrądzikowych wykonywany jest przez lekarza przy użyciu lasera. Osoba wykonująca zabieg indywidualnie dobiera idealną kombinację parametrów terapeutycznych. Laser wytwarza od kilkudziesięciu do kilkuset maleńkich kolumn uszkodzeń, które są otoczone zdrową skóra nie poddaną działaniu lasera. Powoduje to, że skóra regeneruje się bardzo szybko, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zagęszcza cerę, a także wytwarza kontrolowane nagrzewanie skóry, co wzmacnia efekt.

 

Jakie będą efekty zabiegu na usuwanie blizn po trądziku?

Efekt redukcji blizn będzie widoczny już po kilku dniach od zabiegu, natomiast optymalne rezultaty uzyskujemy po 2-3 miesiącach. Całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje w ciągu roku po przeprowadzeniu serii zabiegów. Zalecana jest seria od 3 do 5 zabiegów co 4 – 6 tygodni.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web