medycyna estetyczna cliniq

Lifting bez skalpela Alma Harmony NIR

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
45 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
4-6
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 450 zł

Napięta, jędrna skóra po nieinwazyjnym, przyjemnym zabiegu. Urządzenie Alma Harmony NIR pozwala uzyskać szybki efekt odmłodzenia bez uszkadzania skóry i kłopotliwej rekonwalescencji. Zabieg jest bezbolesny i trwa bardzo krótko.

 

Termolifting Alma Harmony NIR – działanie

Emitowana przez głowicę podczerwień powoduje podgrzanie tkanek do temperatury około 40-45 stopni Celsjusza, dzięki czemu skróceniu ulegają znajdujące się w skórze włókna kolagenowe. Pierwszy zauważalny efekt jest natychmiastowy – zabieg przywraca napięcie wiotkiej skórze z oznakami starzenia. Wysoka temperatura stymuluje też do intensywnej pracy fibroblasty, czyli te komórki znajdujące się w skórze, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu. Właśnie dlatego pełne rezultaty zabiegu stają się widoczne nawet w ciągu kolejnych kilku tygodni – po zabiegu z każdym dniem skóra staje się coraz młodsza.

 

Na czym polega zabieg?

W trakcie zabiegu wzdłuż obszaru, który ma zostać odmłodzony i ujędrniony, przesuwana jest głowica urządzenia Alma Harmony NIR. Emituje ona wiązkę światła z zakresu bliskiej podczerwieni (Near InfraRed), które delikatnie podgrzewa skórę, doprowadzając do skrócenia włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów. Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań i trwa kilkadziesiąt minut. Bezpośrednio po zabiegu widać już efekt ujędrnienia i poprawy napięcia. Po termoliftingu skóra może być przez kilka chwil lekko zaczerwieniona.

 

Skuteczność Termoliftingu

Liczbę zabiegów termoliftingu należy dostosować do indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Przy pierwszych oznakach starzenia skuteczny będzie już jeden zabieg. Jeśli zmarszczki i utrata jędrności są bardziej zaawansowane – konieczne może być kilkukrotne użycie Alma Harmony NIR (seria 4-6 zabiegów) . Co najważniejsze – każdy kolejny zabieg daje szybkie, wyraźne efekty, które rozwijają się w pełni w ciągu kilku tygodni. Odstępy między zabiegami powinny być właśnie kilkutygodniowe. Termolifting nie uszkadza skóry, ale intensywnie stymuluje zachodzące w niej fizjologicznie procesy. Efekty są więc bardzo naturalne a wzmacniane przez stosowanie odpowiedniej pielęgnacji skóry, utrzymują się nawet przez 1,5 roku.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2023

realizacja strony www: Rock The Web