medycyna estetyczna cliniq

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na ciele

Rekomendowana
pora roku
jesień / zima / wiosna
Czas
trwania zabiegu
10-60 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
1-3
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 150 zł

Rozszerzone lub popękane naczynka, a także trwały rumień oraz naczyniaki rubinowe można skutecznie usunąć przy pomocy lasera. W CLINIQ stosujemy kilka rozwiązań na tego typu niedoskonałości.

 

Laserowe usuwanie naczynek – jak to działa?

Gabinety CLINIQ są wyposażone w najnowszy sprzęt laserowy, pozwalający m.in. na skuteczne, całkowite usuwanie widocznych przez skórę naczyń krwionośnych.

Dobierając wiązkę światła o odpowiedniej długości fali można zastosować laser tak, żeby jego działanie skoncentrowało się na czerwonym barwniku krwi – hemoglobinie. Dzięki temu naczynia ulegają uszkodzeniu i trwałemu zamknięciu, a nieestetyczne zaczerwienienie znika.

Laserowe usuwanie naczynek to obecnie najszybsza i najskuteczniejsza metoda.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa kilkanaście do kilkudziesięciu minut w zależności od powierzchni skóry, z której usuwamy poszerzone naczynka krwionośne. Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło, a co najwyżej delikatne pieczenie. Głowica lasera jest wyposażona w system chłodzenia, co w dużym stopniu zmniejsza dyskomfort. Po zabiegu skóra może być przez krótki czas zaczerwieniona oraz w niewielkim stopniu obrzęknięta.

 

Jakie zabiegi laserowe będą najskuteczniejsze?

Do usuwania naczynek w CLINIQ stosujemy laser Alma Harmony (przy jego pomocy można usunąć drobne naczynka oraz rumień na twarzy) lub laser Fotona Nd:Yag 1064nm, którym usuwamy naczyniaki rubinowe na całym ciele i zamykamy większe naczynia na twarzy oraz kończynach dolnych.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2023

realizacja strony www: Rock The Web