medycyna estetyczna cliniq

Fotona 4D

Rekomendowana
pora roku
od jesieni do wiosny
Czas
trwania zabiegu
2 h
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
1 raz
Czas
rekonwalescencji
niezdolność do pracy (1-3 dni)
Cena
Zobacz cennik
od 3000 zł

Fotona 4D – laserowy lifting skóry

Laserowy lifting skóry Fotona 4D jest zabiegiem przeznaczonym dla osób dojrzałych, które chciałyby ujędrnić twarz.  Nieinwazyjna terapia laserem to gwarancja wyraźnych efektów przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka powikłań występujących w przypadku operacyjnego liftingu twarzy.

Fotona 4D – na czym polega zabieg?

Fotona 4D to zabieg laserowy przebiegający w kilku etapach. Cała procedura zajmuje od 1,5 do 2 godzin. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Już jeden zabieg daje wyraźne, zadowalające efekty. Można go – w razie potrzeby – powtórzyć po około 2 miesiącach.

ETAP 1 – ENDOLIFTING W TRYBIE SMOOTH Laserowy Endolifting Twarzy Fotona4D zaczynamy od procedury Smooth dedykowanej do naświetlania wewnętrznej strony policzków i warg. Jest to jeden z bardziej efektywnych zabiegów z wykorzystaniem światła lasera Erbowo- Yagowego, którego absorbowanie rozpoczyna się w wodzie zawartej w tkance, przez co energia strzału zaczyna się już na powierzchni skóry. Jednak, dzięki wilgotnej błonie śluzowej, nie uszkadza tkanki, jest całkowicie bezbolesna, koncentrując się na maksymalnym pobudzeniu kolagenu, poprzez zaistnienie milisekundowego szoku termicznego (67st.C) wywołanego światłem lasera na całej grubości skóry.

ETAP 2 – FRAC 3D. Drugim krokiem jest procedura FRAC 3D, polegająca na potrójnym wyładowaniu energii z różną siłą, przez co wytwarza mikrouszkodzenia termiczne na różnych głębokościach w skórze. Stosowana przy użyciu specjalistycznego skanera, po zabiegu tworzy niewidzialną, regularną strukturę mikrouszkodzeń sięgającą skóry właściwej. Powstałe podrażnienia mocno unaczyniają stymulowane części ciała, tworząc przebudowę kolagenu i efekt liftingu skóry.

ETAP 3 – PIANO. Kolejna, trzecia procedura to remodeling skóry Piano . Jest to najdłuższa procedura w całym Endoliftingu Twarzy Fotona 4D i wymagająca największej termicznej precyzji. Piano MatrixView wykorzystuje super długie impulsy dzięki czemu zostaje osiągnięty całkowity efekt permanentnej stymulacji cieplnej. Terapeutyczne ciepło 42 stopni Celsjusza oddziałuje na skórę właściwą bez narażania naskórka na niepotrzebne urazy termiczne. Piano, jako odrębna procedura zyskuje miano – najbardziej efektywnej i efektownej w historii laseroterapii, metody liftingu.

ETAP 4 Czwartym standardowym krokiem  Fotona 4D, jest SupErfacialTM Peeling laserowy zimny to zabieg, który powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, redukuje wszelakie blizny, zmarszczki, uszkodzenia posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. To nieporównywalnie bardziej precyzyjna i bezpieczniejsza metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne (np. mikrodermabrazja) lub chemiczne (np. kwasy) . To najbardziej widoczna procedura ze wszystkich dotychczasowych, których głównym zadaniem było pobudzenie głębszych struktur skóry. SupErfacialTM zaczerwienia naszą skórę podczas zabiegu, a w następnych dniach dochodzi do jej złuszczenia.

Fotona 4D – efekty zabiegu:

  • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po jednym zabiegu (efekt porównywany jest do zastosowania wypełniaczy)
  • Równomierny wzrost napięcia i elastyczności skóry
  • Wygładzenie zmarszczek grawitacyjnych oraz utrwalonych mimicznych (także kurze łapki i bruzdy na czole)
  • Pogrubienie cienkiej skóry
  • Wygładzenie i poprawa tekstury naskórka (obkurczenie ujść gruczołów łojowych, porów, ujednolicenie kolorytu)
  • Spłycenie drobnych blizn potrądzikowych
Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web