medycyna estetyczna cliniq

EAT SkinShock (fala akustyczna) – terapia cellulitu, rozstępów i wiotkosci skóry

Rekomendowana
pora roku
cały rok
Czas
trwania zabiegu
45-60 min
Znieczulenie bez znieczulenia
Rekomendowana
ilość zabiegów
10-15 co 3-7 dni
Czas
rekonwalescencji
zdolność do pracy
Cena
Zobacz cennik
od 150 zł

EAT™ SkinShock wykorzystywany jest w terapii ujędrniającej, odmładzającej skórę oraz antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. System redukuje efekty starzenia się skóry, regeneruje i odmładza tkankę miękką, a odpowiednie programy wraz z innowacyjną głowicą urządzenia pozwalają zlikwidować cellulit i rozstępy.

 

Eat SkinShock – działanie

Urządzenie wykorzystuje kombinację fal akustycznych i elektrycznych. Oddziałują one równocześnie na wyznaczony obszar tkanki, ujędrniając skórę, redukując cellulit, blizny i rozstępy. Technologia EAT SkinShock pomaga w formowaniu się nowych włókien kolagenowych i elastyny, poprawiając w ten sposób jędrność i teksturę skóry oraz hamując proces jej starzenia. To, co wyróżnia EAT SkinShock od innych technologii fal akustycznych, to redukcja tkanki tłuszczowej i drenaż limfatyczny w trakcie jednego zabiegu. Urządzenie przy pomocy impulsu elektrycznego pobudza mięśnie usprawniając znacząco przepływ limfy.

 

Eat SkinShock – jak długo trwa terapia?

Obszar zabiegowy obejmuje brzuch, uda, boki, pośladki i ramiona. Najlepsze efekty można osiągnąć podczas serii 6 – 10 zabiegów wykonując je co 3-7 dni. W trakcie terapii jak i przed jej rozpoczęciem zaleca się przyjmowanie zwiększonej ilości płynów – przynajmniej 2 litrów dziennie. Ma to znaczący wpływ na efekt końcowy terapii.

Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728 314 126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2024

realizacja strony www: Rock The Web