Wolumetria- modelowanie policzków i owalu twarzy

Kwas hialuronowy – naturalna siła odmładzania

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie obecna w skórze. Kiedy jesteśmy młodzi jest go więcej, a to właśnie on odpowiada za ilość wody, którą skóra potrafi zatrzymać. Młoda skóra jest sprężysta, napięta i gładka m.in. właśnie dzięki obecności dużych ilości kwasu hialuronowego. Z wiekiem niestety ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się. Można go uzupełnić zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

 

Wolumetryczne odmładzanie twarzy – co to jest i na czym polega zabieg?

Preparaty zawierające kwas hialuronowy o różnym stopniu usieciowania podaje się do skóry za pomocą wstrzyknięć. Sposób, miejsce podania, a także rodzaj preparatu dobiera lekarz podczas konsultacji. Sam zabieg trwa krótko, do około 30 minut, a miejsca wkłuć można dodatkowo wcześniej znieczulić, choć zabieg nie jest szczególnie bolesny, można w jego trakcie odczuwać delikatne rozpieranie w miejscu wstrzykiwania kwasu hialuronowego. Po zabiegu mogą pojawić się drobne siniaczki.

Właściwie dobrany i umiejętnie podany preparat daje gwarancję realnej poprawy wyglądu skóry. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, zawsze obecną w skórze, dlatego w przypadku wolumetrycznego odmładzania praktycznie nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Ilość podawanego kwasu hialuronowego można dobrać w taki sposób, żeby uzyskać wyraźny, ale wciąż naturalny efekt.

 

Wolumetryczne odmładzanie twarzy – jakie będą efekty zabiegu?

Kwas hialuronowy daje ogromne możliwości w zakresie odmładzania twarzy. W zależności od tego jaki preparat dobierze lekarz – można zarówno zrewitalizować, ujędrnić większą powierzchnię skóry, jak i skupić się na poprawie defektów takich jak głębsze zmarszczki, poprawa owalu twarzy, wypełnienie policzków czy powiększenie ust lub uniesienie opadających fałdów skóry.

cały rok 45 min znieczulenie w preparacie 1 zdolność do pracy od 1000 zł

Przeciwwskazania

  • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • cukrzyca niewyrównana
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa
  • aktywna próchnica, zęby w trakcie leczenia
  • przewlekłe zapalenie zatok
Cliniq - Klinika Pięknej Skóry
ul. Spółdzielcza 7,
Koszalin

+48 728-314-126

Godziny otwarcia*

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: indywidualnie

* konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Copyright © Cliniq 2018